DátumPretekMeno a priezviskoUmiestnenieKategória
12. - 13. 11. 201640. Cena mesta PrešovLívia L örinčíkova3.Seniorky
3.-11.2016 9th Tirnavia Edea Cup 2016Bibiana Snopková25.Juniorky
26. - 27.11.20163. Polana Cup DetvaSamuel Latta3.Mladší žiaci
Jakub Vozár1.Mladšie nádeje chlapci
Barbora Lattová16.Nádeje dievčatá 8
Barbora Balážová15.Nádeje dievčatá 8
Emma Hanáčeková5.IK C1
Valentína Šimonová3.IK C2 SILVER
Viktória Vozárová4.IK C2 SILVER
427004. Veľká Cena PúchovaSofia Demočová4.IK C3 SILVER
Marianna Borovová6.IK B SILVER
Lívia L örinčíkova3.Seniorky
3. -4.12.2016 Veľká Cena USK Praha Lívia L örinčíkova3.Seniorky
10. - 11.12.2016 Crow ArénaTrophy KošiceLívia L örinčíkova3.Seniorky
Bibiana Snopková5.Juniorky
15. - 17. 12.2016Four National Championships 2017Lívia L örinčíkova17.Seniorky
7. - 8.1. 20171st Figure Skating ChallengeJakub Vozár6.Mladšie nádeje chlapci
Emma Hanáčeková4.IK C1
Valentína Šimonová4.IK C2 SILVER
Sofia Demočová6.IK C3 SILVER
Viktória Vozárová5.IK C2 SILVER
21. - 22.1.201747. ročník Veľká Cena Košíc a 34.ročník Košická korčuľkaLívia L örinčíkova3.Seniorky
Bibiana Snopková3.Juniorky
27.-28.1.2017Veľká cena Zvolena 2017Lívia L örinčíkova1. Seniorky
Bibiána Snopková2.Juniorky
Samuel Latta5.Mladší žiaci
Jakub Vozár4.Mladšie nádeje chlapci
Barbora Lattová18.Nádeje dievčatá 8
Barbora Balážová19.Nádeje dievčatá 8
Vanesa Záborská3.Začiatočníci
Tereza Demočová7.Začiatočníci
Lea Zošiaková9.Začiatočníci
Nelly Babicová10.Začiatočníci
Lucia Šurjanská11.Začiatočníci
Tereza Barborášová12.Začiatočníci
Matina Záchenská13.Začiatočníci
Marianna Borovová2.IK B SILVER
Emma Hanáčeková16.IK C1
Lea Nebřenská17.IK C1
Valentína Šimonová6.IK C2 SILVER
Viktória Vozárová10.IK C2 SILVER
Sofia Demočová9.IK C3 SILVER
Zuzana Sliacka10.IK C3 SILVER
4.-5.2.2017Majstrovstvá Slovenska juniorovBibiána Snopková10.Juniorky
11.-12.2.20178.Žilinská piruetaLívia L örinčíkova1. Seniorky
Bibiána Snopková3.Juniorky
Tereza Demočová12.Začiatočníci
Lea Zošiaková10.Začiatočníci
Nelly Babicová15.Začiatočníci
Vanesa Záborská14.Začiatočníci
Tereza Barborášová16.Začiatočníci
18.-19.2.2017Veľká cena Ružomberka 2017Samuel Latta9.Mladší žiaci
Jakub Vozár8.Mladšie nádeje chlapci
Lea Zošiaková9.Začiatočníci
Lucia Šurjanská10.Začiatočníci
Tereza Barborášová11.Začiatočníci
Matina Záchenská13.Začiatočníci
Barbora Lattová31.Nádeje dievčatá 8
42792Opal Trophy PrešovLívia L örinčíkova2.Seniorky
Bibiána Snopková2.Juniorky
1.-2.3.2017Nitrava Cup 2017Lívia L örinčíkova1.Seniorky
Bibiána Snopková5.Juniorky
Samuel Latta5.Mladší žiaci
Jakub Vozár5.Mladšie nádeje chlapci
Lea Zošiaková11.Začiatočníci
Nelly Babicová12.Začiatočníci
Tereza Barborášová13.Začiatočníci
Barbora Lattová14.Nádeje dievčatá 8
Marianna Borovová4.IK B SILVER
Emma Hanáčeková10.IK C1
Zuzana Sliacka8.IK C3 SILVER
42826Finále Interpretačného korčuľovaniaLucia Šurjanská14.Začiatočníci
Tereza Barborášová12.Začiatočníci
Sofia Demočová6.IK C3 SILVER
Marianna Borovová5.IK B SILVER
Zuzana Sliacka10.IK C3 SILVER