34. ročník VC ZVOLENA

V návale neprestávajúcich negatívnych správ, Vás chceme potešiť aspoň malou ochutnávkou z 34.ročníka Veľkej ceny Zvolena v krasokorčuľovaní ⛸ ,kde sa tento ročník môžeme pochváliť rekordnou účasťou!
Z ľadovej plochy sa na nás usmievalo skoro 200 tváričiek ? Diváci mali príležitosť vidieť široké portfólio nášho krasokorčulovania – hostili sme dievčenské i chlapčenské kategórie, kategórie Slovenského pohára ale aj Bčkové, dokonca k nám zavítala aj športová dvojica!

Sily si mohli súťažiaci porovnať aj na medzinárodnej urovni. Tešíme sa, že medzi nás opätovne zavítali aj pretekári z KK Orlová ⛸

Naše klubové farby reprezentovali: Lívia Lörinčíková, Valentína Šimonová, Lea Zošiaková, Ema Kubincová, Vanesa Záborská, Amélia Mia Šimonová, Chiara Šimonová. Žiaľ zo zdravotných dôvodov neštartovala Sára Homolová.

Svoju premieru v nesúťažnej kategórii mali : Simon Barbora, Alexa Petra Kretová a Kaisa Lenner.

Všetci súťažiaci za svoj výkon boli odmenení okrem potlesku aj malým občerstvením, malou pamiatkou na nás a diplomom. Výhercovia v každej kategórií okrem vecných cien obdržali aj plakety,ktoré boli dizajnované len pre túto súťaž.

A za to všetko sa chceme poďakovať rodičom z nášho klubu, rozhodcom, nášmu zväzu – SKrZ, trénerom,dobrovoľníkom – DJ, kamera,zdravotná služba a v neposlednom rade našim PATNEROM a SPONZOROM!

Ďakujeme, že ste boli súčasťou tohto úžasného podujatia ?

Veríme, že ďaľší ročník vďaka Ván posunieme ešte na vyšší level!

Píšu o nás:

https://www.ajdnes.sk/34rocnik-velkej-ceny-zvolena-v-krasokorculovani/zvolen/112683